Menu

Kelvin Alukast

Oddział Kelvin ALUKAST od 1992 roku specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych technologii dla odlewnictwa ciśnieniowego metali nieżelaznych.

Dostarcza kompletne gniazda odlewnicze, systemy obróbki powierzchniowej, chemię odlewniczą oraz przemysłowe systemy oczyszczania powietrza. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, części zamienne do dostarczanych maszyn i urządzeń oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Świadczymy również usługi serwisowe innych maszyn odlewniczych, prowadzimy szkolenia personelu obsługującego maszyny, jak również modernizujemy sterowanie maszyn odlewniczych.

Magazyn produktów gotowych i części zamiennych w Bielsku-Białej zapewnia krótki czas realizacji zamówień.

KELVIN ALUKAST dostarcza produkty wykorzystywane w następujących gałęziach przemysłu:

Odlewnictwo ciśnieniowe i grawitacyjne metali nieżelaznych

Kucie

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Obróbka metali

Współpracujemy z włoskimi producentami:

MARBO ITALIA SpA

jest uznanym producentem środków oddzielających, smarnych i pomocniczych dla odlewnictwa ciśnieniowego metali kolorowych.

ITALPRESSE INDUSTRIE S.r.l

jest czołowym producentem ciśnieniowych maszyn odlewniczych zimno i gorąco komorowych, automatów i oprzyrządowania uzupełniającego dla odlewni ciśnieniowych oraz urządzeń do automatyzacji odlewania grawitacyjnego.

BRONDOLIN S.r.l

specjalizuje się w produkcji części zamiennych do układów wlewowych ciśnieniowych maszyn odlewniczych, zimno i gorąco komorowych.

BALOSSI S.r.l

jest producentem urządzeń smarujących dla odlewnictwa: ręcznych pistoletów do nanoszenia środków oddzielających, dysz i układów podających smar na formy.

ECOCHIMICA S.r.l

jest producentem systemów do oczyszczania powietrza przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, w tym dla odlewni ciśnieniowych i grawitacyjnych.

TREBI

specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zautomatyzowanych gniazd do wykończenia powierzchni odlewów

Partnerzy